Delije-Sever Community
Dobrodosli na forum delije!
Posetite nas server.
Delije Sever Public
Ugodnu igru zeli vam Admin Team!
Delije-Sever Community
Dobrodosli na forum delije!
Posetite nas server.
Delije Sever Public
Ugodnu igru zeli vam Admin Team!
Delije-Sever Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Slusajte ovako rodjaci

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
dushaNNN.




Broj poruka : 3
Points : 9281
Reputation : 0
Datum upisa : 11.01.2012

Slusajte ovako rodjaci Empty
PočaljiNaslov: Slusajte ovako rodjaci   Slusajte ovako rodjaci I_icon_minitimeSre Jan 11, 2012 8:12 pm

Igram na COD 24/7 ne pomeram se sa kompa, nick mi je dushaNNN. popio sam bananu jer sam adminu dao head, lik je ostao bez municije, ne znam koji je admin tacno bio, ako RED ovo vidi, hocu da intervenise kako zna i ume, da ja ne jebem mater tako sto da oborim ceo server. I jos nesto, hocu da kupim admina, svakog sam pitao kako da kupim svi su iskulirali jebem im mater retardiranu, 13 godine igram ovu jebenu igricu, drzao sam preko 10 servera, bio milion puta admin, clan warove sam odigrao ni sam ne znam koliko, lige sam 9 igrao, i necu niko da me pravi budalu i banuje jer nisam niti kroz zid dao head, niti koj racku -.-
Nazad na vrh Ići dole
dushaNNN.




Broj poruka : 3
Points : 9281
Reputation : 0
Datum upisa : 11.01.2012

Slusajte ovako rodjaci Empty
PočaljiNaslov: Jos jednom   Slusajte ovako rodjaci I_icon_minitimeČet Jan 12, 2012 7:39 pm

Nazad na vrh Ići dole
WhYn0T?!
Admin
Admin
WhYn0T?!


Broj poruka : 10
Points : 9417
Reputation : 0
Datum upisa : 19.11.2011

Slusajte ovako rodjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Slusajte ovako rodjaci   Slusajte ovako rodjaci I_icon_minitimeČet Jan 12, 2012 8:14 pm

Nismo u komjunitiju sa kodom vise nemogu da ti pomognem , botovi se izdvojili i prazan ima server sad
Nazad na vrh Ići dole
dushaNNN.




Broj poruka : 3
Points : 9281
Reputation : 0
Datum upisa : 11.01.2012

Slusajte ovako rodjaci Empty
PočaljiNaslov: racku   Slusajte ovako rodjaci I_icon_minitimePet Jan 13, 2012 3:17 pm

https://2img.net/h/i1123.photobucket.com/albums/l556/Slen13/de_dust20004.jpg

Jos jedan ban, jer sam ubio admina, razloga bez. Znaci ipak da rusim server? Smile
Nazad na vrh Ići dole
WhYn0T?!
Admin
Admin
WhYn0T?!


Broj poruka : 10
Points : 9417
Reputation : 0
Datum upisa : 19.11.2011

Slusajte ovako rodjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Slusajte ovako rodjaci   Slusajte ovako rodjaci I_icon_minitimePet Jan 13, 2012 6:06 pm

Sto se mene tice brate rusi im , nisu vise samnom u komjunitiju , a imaju mnogo retarda od admina na CoD-u
Nazad na vrh Ići dole
WhYn0T?!
Admin
Admin
WhYn0T?!


Broj poruka : 10
Points : 9417
Reputation : 0
Datum upisa : 19.11.2011

Slusajte ovako rodjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Slusajte ovako rodjaci   Slusajte ovako rodjaci I_icon_minitimePet Jan 13, 2012 6:08 pm

Vido sam brate slike sa CoD-a i kolko vidim jebu te ovi ko vola .. Dodji ti lepo na public em sto je pun , nema admina koji ce te ban bez razloga
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slusajte ovako rodjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Slusajte ovako rodjaci   Slusajte ovako rodjaci I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Slusajte ovako rodjaci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Delije-Sever Community :: Predlozi i Kritike*-
Skoči na: